Veľké Kapušany: 056 638 2231
Kraľovský Chlmec: 056 632 2861
Trebišov: 056 672 7069

OTVÁRACIE HODINY Pon - Pia 8:00 - 16:00 (vybrané predajne do 16:30 viď dole)

O nás

V sieti predajní so záhradkárskymi potrebami - SEPO - ponúkame našim zákazníkom široký okruh sortimentu pre záhradkárov a domácih pestovateľov plodín. To zahŕňa osivá, prípravky proti škodcom a burinám, hnojivá, záhradkárske náradie, ochranné pomôcky, textílie, kvetináče, hadice a ďalšie prípravky, či nástroje, ktoré pri práci v záhrade využijete.

Naše podnikanie a pozitívny vzťah s našimi zákazníkmi budujeme na troch pilieroch - 1. ponuke zdravých plodín, 2. ponuke kvalitných nástrojov pre prácu v záhrade, 3. spokojnosti našich zákazníkov.

Ponúkame zdravé plodiny

Už  aj vynikajúci starovekí vedci  pokladali zdravie za základnú podmienku ľudského šťastia pokrokoví novovekí humanisti zasa snívali o spoločnosti, založenej na slobode, rovnosti,  bohatstve, schopnosťi premôcť choroby a zabezpečiť všetkým čo najdlhší, a tým pádom šťastný život. Snaha zostať zdravý a zabezpečiť si tak krásný a  dlhý život patrí dnes medzi priority každého z nás a k tomu nevyhnutne patrí zdravá výživa, zdravé plodiny.

Jednou z podmienok pre pestovanie zdravých plodín je zdravá pôda. K tomu prispieva aj striedanie plodín, ktorého výhodou je:

  • obmedzenie výskytu škodcov
  • zachová sa úrodnosť pôdy
  • zabráni sa rozrastaniu burín
  • pôda je rozdielne prekorenená

Ďalšou nezanedbateľnou súčasťou pestovania zdravých plodín je rozumné hnojenie. Veľmi dobrou voľbou je požitie organických hnojív.(maštaľný hnoj)  Maštaľný hnoj predstavuje univerzálne, všestranné hospodárske hnojivo, ktoré zabezpečuje výživu rastlín a podieľa sa na udržiavaní pôdnej úrodnosti. Napriek týmto pozitívnym stránkam svojho pôsobenia, zostáva mnohokrát poľnohospodárskymi podnikmi nedocenený. V žiadnom prípade nie je odpadom a pri udržateľnom hospodárení na pôde ním ani nemôže byť.

V minulosti sa objavili pokusi vynechať ich z kolobehu živín a nahradiť ich (umelými) priemyselnými hnojivami. Dnes však máme možnosť zakúpiť si takéto kvalitné organické hnojivo v predajniach.

Zdravá záhrada, zdravé plodiny sú pýchou každého záhradkára!

Staviame na spokojnosti našich zákazníkov

V trhovom prostredí úspešnosť firmy ovplyvňuje  niekoľko faktorov. Jeden z týchto faktorov je spokojnosť zákazníkov. V súčasnej dobe, väčšinou ponuka prevyšuje dopyt a zákazník si môže vyberať zo širokej ponuky. Spokojnosť zákazníka hrá teda dôležitú úlohu.

Spokojnosť  zákazníkov je pre nás istým podnetom k tomu, aby sa naši zákazníci radi vracali do našich predajní. To vytvára príležitosť  k tomu, aby sme mohli uspokojovať  potreby zákazníkov, samozrejme za určitú zákazníkmi prijateľnú cenu.

Medzi naše prvoradé priority patrí udržovanie vysokej miery spokojnosti našich zákazníkov.

Web developed by LINQ.